שנה גודל טקסט א   א   א

לוח הודעות
ערך לחיפוש:
שבת ישיבה לישיבה הקטנה, אשכולות וכיתת בית מדרש (17/1/2017 י"ט בטבת התשע"ז ,חדשות הישיבה )

בשבת שעברה, שבת פרשת ויחי, התקיימה שבת ישיבה לכל המסגרות היותר תורניות בישיבה - ישיבה קטנה, אשכולות וכיתת בית מדרש.

פתחנו את השבת בקבלת שבת מרגשת במיוחד בבית אבות הדסים. המבוגרים שיתפו פעולה והתרגשו מאוד, יחד איתם גם מנהלת המקום וכמובן גם אנחנו.
לאחר תפילת ערבית וסעודת השבת, שלוותה כמובן בדברי תורה של התלמידים ושירה סוערת, יצאנו לתוככי בני ברק, לפגוש עולמות שונים. בתחילה הלכנו לשמוע שיחה מאת הגאון הרב יצחק זילברשטיין שקיבל אותנו במאור פנים כדרכו בקודש. בהמשך השתתפנו בטיש של חסידות וויז'ניץ, בהשתתפות מאות חסידים ששרו בהרמוניה מופלאה ואף אנחנו ניסינו להצטרף אליהם. משם הלכנו לחסידות נדבורנא, וגם שם השתתפנו בטיש. בסופו של הטיש אחרי 12 בלילה קיבל אותנו האדמו"ר ביחידות ושוחח עימנו במשך כחצי שעה דברים מרוממים ומחזקים. בסופו של יום ארוך וגדוש בחוויות חזרנו ברגל לישיבה באיזור השעה 2 בלילה.
למחרת התפללנו תפילת שחרית, סעדנו את ליבנו, התפללנו תפילת מנחה, ולאחר מנוחה שבנו לסעודה שלישית שבה ראש הישיבה שוחח עם התלמידים על החוויות הרבות שעברו בשבת.
כמובן שכל הסעודות היו מלוות בדברי תורה עשירים בתוכן מפי התלמידים. כמו כן כל התלמידים לקחו אחריות מרובה על ניהול הסעודות והתפילות בשבת.
יש לציין לשבח שלושה תלמידים שקיבלו על עצמם את אירגון המשימות הרבות שנצרכו לפני כניסת השבת - יהב מולאים, אדר שהרבני ונועם יצחק - יישר כח ותודה רבה!
לסיכום, הייתה שבת מרוממת ונפלאה, יירבו כמותה בישיבה.

עוד |
  חזור
הוספת תגובה
גירסה להדפסה
שלח לחבר
דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ישיבה תיכונית בני ברק    הרב נורוק 31  בני ברק    טלפון: 03-5700191  פקס: 03-6184639   דואר אלקטרוני: hertzogbb@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים