שנה גודל טקסט א   א   א

לוח הודעות
ערך לחיפוש:
הכנסת ספר תורה לעילוי נשמר מוטי זיסר ז"ל (1/6/2018 י"ח בסיוון התשע"ח ,חדשות הישיבה )

בטקס מרגש בישיבה התיכונית העירונית קריית הרצוג הוכנס ספר תורה, תרומתה של ד"ר ברכה זיסר ומשפחתה לע"נ בעלה, מרדכי (מוטי) זיסר ביום השנה השני לפטירתו. ספר התורה הובל בשירה וריקודים להיכל הישיבה. בפני הקהל הרב שהגיע - ואשר כלל את בני המשפחה, ידידים ומוקירי זכרו של מוטי, ראש הישיבה- הרב מ"צ וקסלר, יו"ר אגודת הידידים- יעקב סולר, ר"מים, מורים ותלמידים-  נשאו דברים הרב ישראל- מאיר לאו- הרב הראשי לת"א- יפו ומידידיו הקרובים של מוטי, שציטט מפרשת השבוע על דברי משה ליתרו: "והיית לנו לעיניים", שמשה רצה כי יתרו ישמש דוגמא לעם ישראל ככזה שבחר בקב"ה ובעם ישראל, כך מוטי ז"ל משמש לנו דוגמא אישית במעשי החסד שלו. הרב משה- צבי וקסלר- ראש הישיבה- ציין את חיבתו הגדולה של מוטי לישיבה, את מעורבותו בהטמעת תוכניות לימודיות חדישות ובכלל זאת המסלול הייחודי ללימודי המחשב בשיתוף המרכז האקדמי לב. גם שני בניו, דוד ויוני, הם בוגרי הישיבה. הרב ציין גם את פעילות החסד של ד"ר ברכה זיסר לטובת תלמידי הישיבה. רו"ח חיים הייזלר, גיסו של המנוח, ציין את מפעלי החסד והתורה שמוטי זכה להקים בחייו: "מאורות הדף היומי" יחד עם הרב דוד קובלסקי, שנכח באירוע ואת המאגר הלאומי לתורמי מח עצם של "עזר מציון" שהקים יחדש עם רעייתו ועם יו"ר האגודה, הרב חנניה צ'ולק שאף הוא נכח באירוע, אשר מציל חייהם של אלפי איש. ד"ר ברכה זיסר הודתה לכל הציבור הגדול שהגיע ולמארגני האירוע, ציינה את תחושת האובדן העצום עם הסתלקותו  של מוטי ואת המשך העשייה בכיוונים שמוטי רצה בהם. את תפילת הכנסת ספר התורה התפלל החזן יעקב מוצן, שהיה ידידו הקרוב של מוטיאת הקריאה בספר התורה קרא אהרון זיסר, אחי המנוח. משה(מונה)רוזנבלום יחד עם מ"צ וינטראוב וישראל אוזן נגנו ניגונים חסידיים שמוטי אהב. לאחר תפילת הערבית התקיימה סעודת מצווה לזכרו של מוטי ז"ל. תנצב"ה.

בתמונות: ראש הישיבה- הרב וקסלר, יו"ר עמותת ידידי הישיבה- יעקב סולר ודוד זיסר- בנו של המנוח בהכנסת ספר התורה והרב ישראל-מאיר לאו, בדברי הערכה לדמותו של מוטי זיסר ז"ל.

 

לצפייה בתמונות
 


עוד |
  חזור
הוספת תגובה
גירסה להדפסה
שלח לחבר
דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ישיבה תיכונית בני ברק    הרב נורוק 31  בני ברק    טלפון: 03-5700191  פקס: 03-6184639   דואר אלקטרוני: hertzogbb@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים