שנה גודל טקסט א   א   א

לוח הודעות
ערך לחיפוש:
ישיבת קריית הרצוג בני ברק - בין התיכונים המובילים בארץ (11/6/2018 כ"ח בסיוון התשע"ח ,חדשות הישיבה )

במסגרת בדיקת מדדי הצלחה בבחינות הבגרות של כלל בתי הספר העל יסודיים בארץ, תוך שקלול כל המגזרים, מתברר כי הישיבה התיכונית עירונית קריית הרצוג בני ברק נמצאת ברשימת עשרים בתי הספר המובילים בארץ ובין חמשת בתי הספר המובילים במגזר הדתי, עם הישגי בגרות מדהימים של 96 אחוזי הצלחה וזאת ברמות של 5 יחידות במרבית המקצועות. הישיבה- בראשות ראש הישיבה, הרב משה צבי וקסלר, מנהל התיכון, הרב משה ליקסנברג ויעקב סולר, יו"ר עמותת הישיבה, הדואגת יחד עם משרד החינוך ועיריית בני ברק- לרווחה הפיזית והפדגוגית של התלמידים. הישיבה משלבת גם לימודים אקדמאיים במדעי המחשב, החל מכיתה ט', באמצעות המרכז האקדמי לב. לאחרונה זכו 17 בוגרי מסלול זה – שהם המחזור השלישי שמסיים את התוכנית בישיבה – לקבל את התואר הראשון במדעי המחשב בטקס חגיגי במרכז האקדמי, בהשתתפות ראש הישיבה, הרב וקסלר, מנהל התיכון, הרב ליקסנברג ומנהל התוכנית מטעם המרכז האקדמי לב, ד"ר דן בוכניק.

יצויין , כי בשנה שעברה זכתה הישיבה בפרס החינוך הדתי הארצי על הישגיה בתחום החינוך הערכי והתורני כאשר היא משלבת לימודי קודש ברמה גבוהה יחד עם לימודי מדע ואומנות בין הגבוהים בארץ.

 


עוד |
  חזור
הוספת תגובה
גירסה להדפסה
שלח לחבר
דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ישיבה תיכונית בני ברק    הרב נורוק 31  בני ברק    טלפון: 03-5700191  פקס: 03-6184639   דואר אלקטרוני: hertzogbb@gmail.com
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים