שנה גודל טקסט א   א   א

עיתון יתו"ש

מאז ומתמיד יצאו לאור בישיבה עיתונים שונים, רובם היו עיתונים מחזוריים שלא החזיקו מעמד יותר משנה.

כחלק ממטרה לשיפור פני הישיבה ולהעלות את הרמה הישיבתית יזם הרב ליבנה הוצאה לאור של עיתון ישיבתי, איכותי, קבוע, שישמור על רצף וקביעות ויהיה מיודע לכל המחזורים שבישיבה. הרב אלחנן שלימים נהיה נשיא העיתון, הציב רף גבוה מאוד למטרת העיתון ולתוכן שייכתב בו, הוא פנה לכמה תלמידים שיכלו להוציא את העיתון בדרך קבע ויהיו העורכים הראשיים שלו, אותם תלמידים זה אנחנו.

לקחנו מהרב אלחנן את האחריות בכתיבת העיתון ומאז בכל שבת ישיבה אנו מוציאים לאור עיתון איכותי וגדוש, מלא בתוכן מעניין ואקטואלי. מאז כבר יצאו 5 גיליונות ובכל גיליון השתפרנו והשתכללנו. בנוסף גם התחלנו להדפיס מוסף תורני – "נשמה יתרה" שבו מופיעים דברי תורה, וורטים, הלכות, דברי חסידות, הילולות וכו'... בנוסף מתפרסמת מידי שבוע ב "נשמה יתרה" החידה של מבצע "אלוף התירוצים".

כדי שנוכל להמשיך לפתח את העיתון, לשכלל אותו ולהעלות את הרמה, אנו קוראים לכם לקחת חלק בעשיית העיתון. אנו קוראים לכם להצטרף לצוות הכתבים האיכות שהולך ומתרחב, ולקחת חלק בעיתון שיוצא מידי שבת ישיבה. אנו דרושים לאנשים מקוריים, יוצרים כישרוניים ובעלי רמת כתיבה שיצטרפו אלינו למהלךם המהפכני שאנחנו מחוללים בישיבה.

עם הצטרפותך לעיתון תוכל לכתוב טור קבוע או לעשות כתבות, לערוך סקרים או לסקר בעבורינו אירועים משמעותיים. ככל שיעבור הזמן ותתמיד ותשתפר כך גם ישתדרג מעמדך בצוות העיתון ואף תוכל להיות חלק מצוות ההנהלה והעריכה.

אנחנו דרושים לכם וקוראים לכם להצטרף אלינו!

לפרטים:

0544859802- אורי

0585050561- מרדכי

בברכה, העורכים הראשיים והמו"ל אורי נייהוז ומרדכי קדמון.

עיתונים מלאים
         עיתון מספר 1
         עיתון מספר 2
         עיתון מספר 3
         עיתון מספר 4
         עיתון מספר 5
נשמה יתרה
         נשמה יתירה מס' 1
         נשמה יתירה מס' 2
         נשמה יתירה מס' 3
רשומות ללא קטגוריה
  חזור
הוספת תגובה
גירסה להדפסה
שלח לחבר
דף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית
ישיבה תיכונית שעלבים     שעלבים          
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים